חלונות מבודדים שחוסכים בעלויות שלך!

חלונות SMART חוסכים עד 50% מעלויות החשמל על חימום או קירור הבית!

 
יתרונות המוצר
חלונות פולימרים (UPVC)
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות אלומיניום תרמי
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות עץ אלומיניום
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות עץ מלא
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
יתרונות המוצר

סוגי פתיחות

 

פתיחת ציר אנכית

                             

זהו סוג הפתיחה הנפוץ ביותר בעולם, לכן מחירו אטרקטיבי מזה של חלונות הזזה (בשוק הישראלי הדבר הפוך). הוא פשוט ונח לשימוש, מאופיין באיטום מצוין בזכות אופן הסגירה ההרמטי, ולכן בעל יכולות בידוד תרמיות והאקוסטיות גבוהות יותר. בנוסף לכך, חלון הפתיחה יותר נח לניקוי משאר החלונות. 

 

                                                                         

      

 

הזזה - כנף על כנף

 

מנגנון זה מוכר היטב בישראל. מתאים למפתחים רחבים יותר כאשר אין אפשרות או מקום לפתוח חלונות ציר. יחד עם זאת יש לזכור כי חלון זה פחות אטום מחלון ציר ונפתח רק בחצי מגודל הפתח.

פתיחת קיפ

 

חלון קיפ הינו חלון ציר אופקי, אשר השימוש בו מתאים למטרת הוצאת האוויר החם אל מחוץ לבית. מאחר והאוויר החם פחות כבד מאוויר הקר, הוא עולה למעלה ונמצא בחלק העליון של הבית. חלון קיפ עליון מאפשר לאוויר החם לצאת החוצה בצורה נוחה מבלי לפתוח את החלון אופקית  ולתפוס מחלל הבית, או כאשר רוצים לאוורר את הבית בזמן שיורד גשם.  

 

פתיחת דרייקיפ

 

הוא השילוב בין חלון קיפ וחלון פתיחה (אופציה לפתיחת ציר אנכית ואופקית), המאפשר לכם ליהנות מהיתרונות של שניהם בו זמנית. יתרון נוסף הוא שתוכלו לקבל מראה נקי ורחב של החלון מבלי לחלק אותו באמצע על ידי חלוקה של פרופיל (כמו בחלון הזזה).

                    

 

 

ויטרינות

 

 

מערכת הרם והזז

 

הינו מנגנון שמתאים לויטרינות גדולות במיוחד, במקרים בהם לא מחלקים את הויטרינה להרבה כנפיים במטרה לקבל מראה זכוכית נקי. במנגנון זה הידית משמשת כמנוף אשר מוציא מערכת גלגלים מתחת לפרופיל התחתון, מה שמאפשר תנועה קלה של כל כנף על המסילה. כנף עם מנגנון הרם הזז יכולה לשאת עד חצי טון זכוכית.                               

 

        

 

          

מערכת משוך והזז 

 

הינו מנגנון הזזה שבו כנף אחת יוצאת ונעה על מסילה חיצונית. היתרון של מערכת זו בכך שהיא נסגרת בצורה הרמטית ולכן היא אטומה לגמרי. כמו כן, הכנף יכולה להימצא גם במצב של קיפ.

 

 

 

 

 

מערכת הרמוניקה (אקורדיון)

 

מערכת זו מתאימה למי שרוצה שהויטרינה לא תסתיר את המרחב הפתוח. המנגנון בנוי בצורת אקורדיון כך שניתן לקפל את כל הדלתות לצד אחד ולקבל מפתח נקי ונוף שלם.

 

 

 

 

 

 

  • חשוב לציין שהדוגמאות המוצגות הם המוצרים הסטנדרטיים והנפוצים ביותר, אך בנוסף אליהם ביכולת החברה לייצר עוד מגוון מערכות לחלונות ולויטרינות לפי בקשת הלקוח.
חזרה
3 סיבות מדוע חלונות חכמים יתאימו לך 3 סיבות מדוע חלונות חכמים יתאימו לך
אנו מודעים לכך, השוק מוצף בכל כך הרבה סגנונות ואפשרויות שלעיתים ממש ניתן להרגיש איך הולכים לאיבוד בעת בחירת חלונות... המשך קריאה
שאלות נפוצות בנוגע לחלונות חכמים שאלות נפוצות בנוגע לחלונות חכמים
אין ספק שאחד האלמנטים החשובים וכן, גם היפים ביותר שעוטרים את ביתנו אלו הם חלונות הבית. אם בעבר חלונות שימשו... המשך קריאה
מדוע חלונות חכמים נשמרים לזמן רב יותר מדוע חלונות חכמים נשמרים לזמן רב יותר
אם נעזוב לרגע את כל הפרטים השונים אשר הפכו בשנים האחרונות את החלונות החכמים למוצר מתבקש בכל בית החושב לטווח הארוך... המשך קריאה
איך יודעים אילו חלונות לבחור לחורף איך יודעים אילו חלונות לבחור לחורף
ברקים ורעמים, גשם, רוחות וכמובן שגם קור – הופכים את החורף להיות חביב הקהל אך לעיתים החורף יכול להיות מעיק ולא מהנה בכלל כאשר שוהים בבית... המשך קריאה
איך למקם את החלונות בחדר השינה בצורה האפקטיבית איך למקם את החלונות בחדר השינה בצורה האפקטיבית
אין ספק שאחד הדברים המהנים וכן, גם החשובים ביותר הוא עיצוב הבית. חלק מעיצוב הבית (ויש לציין שמדובר על חלק חשוב ביותר) הוא מיקום של חלונות הבית ואף חשוב מכך... המשך קריאה
האם יש קשר בין חלונות ביתך לבריאותך האם יש קשר בין חלונות ביתך לבריאותך
אנו לא נוטים להתעסק בכך. למעשה, אנו לא נוטים לחשוב על כך ביומיום כי הרי מדובר על פריט דומם שאמנם יש לו משמעות חשובה על מראה ביתינו אבל בכל הנוגע למחשבה אודות בריאות? המשך קריאה
שאלות ותשובות
ש
באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת?
באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת? באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת? באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת? באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת?
לקוחות ממליצים