חלונות מבודדים שחוסכים בעלויות שלך!

חלונות SMART חוסכים עד 50% מעלויות החשמל על חימום או קירור הבית!

 
מאמרים
חלונות פולימרים (UPVC)
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות אלומיניום תרמי
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות עץ אלומיניום
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות עץ מלא
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים

סובלים מרעש? לזכוכית המבודדת יש בשורה בשבילכם

לא משנה אם מדובר על מנוחת הצהריים שבין 14.00 ל-16.00, או האם מדובר על שעות הערב כשאתם חוזרים מיום העבודה שלכם – כשאתם רוצים שקט בחלל הבית שלכם, מגיע לכם לקבל אותו.

קרא עוד

כל הסיבות להתייחס אל החלונות כפריט עיצובי

בעת שמדובר על עיצוב, הדבר החשוב ביותר הוא להבין את החלל שאיתו עובדים. כאשר מדובר על החלונות, מדובר על חלקים נכבדים מהבית – החל מחלל הסלון שלכם, דרך המטבח ועד לחדר השינה. 

קרא עוד

מתקינים חלונות תרמיים - צעד אחר צעד

בבית הפרטי שלכם ישנם דברים הדורשים ומצדיקים השקעה, לצד דברים שלא. אם יש בבית שלכם משהו שכדאי להשקיע בו ושלא ניתן להתעלם מקיומו הוא החלונות שלכם. חשבתם שכל מה שתוכלו להפיק מהחלון שלכם הוא כניסה של אוויר וחיסכון בחשמל בשעות היום עם כניסה של אור? אז חשבתם. 

קרא עוד

כל הסיבות לבחור בחלונות חכמים

אם יש דבר המשותף לכל הבתים הוא הנוכחות של חלונות בהם. כשחושבים לראשונה על חלונות, חושבים בעיקר על פתח בקירות הבית המאפשר כניסה של אור ותנועה של אוויר.

קרא עוד

בחירה נכונה של חלונות למטבח החדש

משפצים את המטבח, וחושבים שייעוד החלונות הוא רק לאוורר את החלל מריחות הבישול? אז תחשבו שוב. הנה כמה דברים שיעזרו לכם בדרך לבחירת הצוהר הנכסף.

קרא עוד

רגע לפי שמתקינים חלונות מבודדים ? חלק א'

כאשר מדובר על חלונות מבודדים מדובר על חלונות שתכליתם להעניק לרבים את איכות החיים אשר עליה חלמו. בטרם מבצעים את העסקה יש לוודא כי החברה איתה בחרתם לעבוד מנגישה לכם את המוצר הטוב ביותר אשר ישדרג לבסוף את חייכם

קרא עוד

רגע לפי שמתקינים חלונות מבודדים ? חלק ב

רובנו יודעים להתרגל לרעש, וגם אם נגור במקום הרועש ביותר שנוכל לדמיין, כעבור זמן מה כנראה נתרגל אל הרעש ונלמד לחיות איתו. יחד עם זאת, ישנם אנשים אשר הינם בעלי רגישות גבוהה לרעש וכך הפכו חלונות מבודדים למושיע הרשמי שלהם. החלונות אוטמים ומבודדים כל רעש – מקטן ועד גדול, וכך מבטיחים איכות חיים ללא פשרות לאלו אשר דורשים בכך. 

קרא עוד

אוטמים אחת ולתמיד עם חלונות PVC

עברתם לבית חדש? ברכות חמות! אם ישנו חלק כייפי בכל ההליך הבירוקרטי הזה אשר ההמתנה אליו לעתים ארוכה, הוא הרגע בו אנחנו מקבלים מפתח ונכנסים אל הנכס החדש שלנו. מלאכת עיצוב הבית מופקדת בידנו ואנחנו יודעים שנעשה כל מה שנוכל על מנת להפוך את הבית שלנו

קרא עוד

מה חדש בתחום חלונות האלמוניום

במאמר זה נסקור בעבורכם את האופציות שיש לחלונות אלומיניום להציע לכם.

אחת האופציות המדוברות היא חלון עם מסגרת אלומיניום: מדובר ברמת גימור גבוהה של חלון עם יתרונות רבים אשר משכנעים אנשים לעבור לחלון אלומיניום

קרא עוד

קיץ איכותי עם חלונות מבודדים

האם אתם סובלים כאשר יש הרבה רעש ברחוב שלכם? האם זה מפריע לכם למנוחה? אנחנו כאן כדי להודיע לכם שיש פתרון לבעיה שלכם והוא חלונות מבודדים. וזה לא נגמר כאן, עם חלונות מבודדים אתם תוכלו ליהנות מאיכות חיים אחרת שעוד לא הכרתם.

קרא עוד

חלונות רעפים שאתם חייבים להכיר

מי שיש לו גג רעפים בבית שבו הוא גר לבטח מכיר את האפשרות של התקנת חלונות רעפים ובכך לחשוף חלק, גם אם קט, מהגג אל עבר כיפת השמיים. התקנת חלונות הרעפים קשורה בדרך כלל בייעוד של החדר מפני שלא לכל שימוש של חדר מתאימים החלונות האלה. המצב שבו קיים השימוש הנרחב ביותר עבור חלונות הרעפים הוא כמובן בחדרי שינה וחדרים הממוקמים בעליית הגג שאינם משמשים בתור מחסנים מפני שכאשר החדר משמש כחדר שינה מתקבלת חשיבות גדולה מאד לחלונות המותקנים בגג.

קרא עוד

עבודת בית המדריך למעצב הבית המתחיל

פעם הבתים שלנו היוו עבורנו יותר מהכל מרחב פונקציונאלי. הרי מה צריך הבן אדם? 4 קירות וקורת גג. אז לא שכיום השתנה משהו סביב הצורך שלנו בקורת גג, אבל אם בדור של ההורים שלנו חיפוש הדירה היה משהו מזערי ובחירת הדירה מזערית עוד יותר...

קרא עוד

חלונות בלגיים יתרונות וחסרונות

יתכן ששמעתם פעמים רבות את הביטוי "חלונות בלגיים" או "פרופיל בלגי" בלי להבין בדיוק במה מדובר ומהו בדיוק חלון בלגי. אז אנחנו כאן כדי לעזור לכם וכדי להבהיר לכם בדיוק. פרופיל בלגי הוא פרופיל מתכתי (לרוב אלומיניום או ברזל) של חלון, המאופיין בעובי דפנות גדול באופן יחסי...

קרא עוד

חשיבות התאמת החלון לעיצוב הבית

כל אחד מעדיף לגור בבית אסתטי ונעים, עם אווירה מיוחדת ועיצוב שעושה טוב על הלב. בשורות הבאות נבין יותר על החשיבות של התאמת החלון לעיצוב הבית. בין היתר נראה כיצד חלון מותאם יכול להשפיע על מצב הרוח וכיצד הוא יכול לשפר מאוד גם את המראה של דירות ובתים קטנים (וכמובן, שגם את העיצוב של הבתים הגדולים יותר).

קרא עוד

חשיבות בחירת גודל החלונות לביתכם

לחלונות הבית יש כמה תפקידים חשובים ונכבדים. הם אחראים במידה רבה לשילוב בין האסתטיקה הפנימית והחיצונית של הבית, לכניסת אור ואוויר, ובנוסף, הם מונעים הרגשה של סגירות קלאוסטרופובית. בשורות הבאות נלמד על החשיבות הרבה שטמונה בבחירה נכונה של גודל החלונות לביתכם.

קרא עוד

לכל חלון הפתרון שלו

אז, סיימתם לעצב את הבית או המשרד והחלונות אותם בחרתם היו בדיוק הפתרון אותו חיפשתם, אך כאן, עבור בתים רבים בהם החלון הוא מול מקור אור חזק מאוד או שהמרפסת אינה מוצלת, לא תמה המשימה ועליהם לסיימה באמצעות פתרונות ותוספות המתאימים באופן אישי, הן מבחינת התקציב והן מבחינת הצורך. גם אם אתם מתכננים אירוע גדול בחצר הבית או בגינה הציבורי...

קרא עוד

כיצד חלונות מבודדים בעצם עובדים

אחד השיקולים החשובים בעת רכישת בית וכמובן בניית בית הוא הבידוד שלו. בית עם בידוד תרמי ואקוסטי טוב הוא לא רק הרבה יותר נוח כי הוא מסנן רעשים מבחוץ בצורה נפלאה, הוא גם חוסך באנרגיה ובכך חוסך לבעלים הוצאות שוטפות. דרך מאוד חשובה להשיג בידוד אופטימלי היא שימוש בחלונות מבודדים. לחלונות האלה יש את האפשרות לשמר חום וקור בבית בצורה איכותית ויעילה.

קרא עוד

חלונות הכי איכותיים הכי יעילים

אחת הסיבות העיקריות שחלונות חכמים נחשבים לדבר הבא בכל מה שנוגע לעיצוב פנים בבתים פרטיים היא היכולת שלהם לשלוט בכמות האור העוברת דרכם בלחיצת כפתור. בחלונות החכמים ישנה זכוכית מיוחדת אשר מסוגלת להתאים את עצמה לשינויים באור, בטמפרטורה ואפילו במתח החשמלי.

קרא עוד

עיצוב יוקרתי לבית

עיצוב הבית בא לידי ביטוי, כמובן, גם בעיצוב החלונות. אין ספק שמעבר לעובדה שחלונות צריכים להחזיק מעמד לזמן רב, הוא חייבים להיות גם נוחים לתפעול אך לא פחות חשוב מכך – חייבים להתאים לעיצוב הכללי של הבית. אז אילו אפשרויות עיצוב ישנם בעולם החלונות כיום בכדי לייצר עיצוב בית יוקרתי. מוכנים? בואו נתחיל!.

קרא עוד

חלונות חכמים למשרדים כתורמים לעבודה טובה יותר

נכון, אין שום צל של ספק שחלונות חכמים תורמים רבות לאלמנט ולמימד העיצובי שקיימים במשרדים בהם הם מוצבים אך אנו רוצים לשוחח כעת על משהו חשוב יותר, אודות אלמנט העוסק בתרומה המשמעותית של חלונות אלו לתפקוד הרבה יותר מוצלח לעובדי המשרד. מבולבלים? בואו נסביר.

קרא עוד

חלונות חכמים עם אימרה אישית

אין ספק, ניתן למצוא כל כך הרבה סוגים של חלונות כיום, כמו שניתן למצוא סוגים רבים של אולמות או גני אירועים שהמבחר יכול להיות מעט מבלבל ותמיד עולה, בשל כך, השאלה: מדוע דווקא לבחור את המוצר הזה על פניו של מוצר אחר? בדיוק בסוגיה הזו אנו רוצים לעסוק היום – מדוע לבחור בחלונות חכמים על פני סוגים אחרים. מוכנים? תחזיקו חזק – יצאנו לדרך.

קרא עוד

התאמת וילונות מעוצבים לחלונות הבית

החלונות בכל בית ודירה הם חלק בלתי נפרד מהבית. חלק מהקיר, עם מסגרת האלומיניום שלה - אי אפשר להתעלם מהם ואי אפשר שלא לקחת אותם בחשבון עת מבצעים בבית תהליך של עיצוב, סידור וארגון.

קרא עוד

מדוע חלונות חכמים הם מוצר הכרחי בכל בית

אם גם אתם מחפשים לשדרג את ביתכם, אתם מתרשמים מסוגי חלונות שונים שיש לחברים, בני משפחה או אפילו מידע שאתם קוראים ברשת האינטרנט, חשוב שתדע אודות האפשרות של חלונות חכמים – חלונות המאפשרים לכם ליהנות ממספר רב של יתרונות שלא רק קשורים לסגנון העיצובי המרשים של החלונות הללו. שנתחיל? קדימה.

 

קרא עוד

חלונות חכמים גם למשרדים

כאשר אנו חושבים על חלונות, אנו חושבים על כך בקונוטציה של הבית שלנו – כיצד אנו יכולים לעצב את ביתנו באופן אופטימאלי, לשדרג את המראה שלו וכן, גם את האיכות החיים שלנו. עם זאת, לעיתים חשוב לקחת את האפשרות הזו למקומות אחרים...

קרא עוד

מסגרות וחלונות חכמים שילוב של יופי וטכנולוגיה

אין זה משנה על איזה מוצר מדובר – בין אם אנו רוכשים טלוויזיה לבין אם אנו מתכננים זה לרכוש שולחן כתיבה חדש למשרד שלנו, כאשר אנו עומדים לרכוש כל דבר שיהיה אנו רוצים לדעת בוודאות דבר אחד: שאנו עושים את הרכישה הטובה ביותר הן מבחינת האיכות, הן מבחינת הזמן שהמוצר יחזיק לנו וכמובן שמבחינת המחיר.

קרא עוד

התאמת דלתות וחלונות לעיצוב הבית

 סוד הטעם הטוב, כמו גם סוד היופי והאסתטיקה הם סודות גלויים. הם נראים לעיני כול. על מנת להתאים את דלתות הבית וחלונותיו לעיצוב הכללי של הבית, אשר הם מהווים חלק בלתי נפרד ממנו, רצוי לסמוך על הטעם האישי שלכם אבל מומלץ להתייעץ גם עם אנשי מקצוע בתחום העיצוב ועם אנשי מקצוע בתחום הדלתות והחלונות. בהיות הדלתות והחלונות פתחי כניסה חשובים אלה לאנשים ואלה לאוויר חשוב ומוצדק – מבחינות רבות חיוני ונדרש- להקפיד על איכות ובטיחות ולא להתפשר עליהן.

קרא עוד

חלונות חכמים לנו זה כבר ברור מאליו ולכם

חלונות הפכו ממזמן לחלק עיצובי חשוב מאוד בביתנו וככול שהזמן עבר חשיבותם של החלונות עלתה הן בשל הטכנולוגיה והן בשל העיצובים הרבים ועוצרי הנשימה. בשל כך יותר ויותר אנשים שמים דגש ולוקחים את ההליך של בחשיבות רבה יותר מפעם. אז מדוע שתבחר דווקא בחלונות חכמים ולא בסוגים הרבים האחרים? שאלה מצוינת. שנבדוק יחדיו? קדימה.

קרא עוד

חלונות מבודדים ? מה הם בעצם

רבים שואלים אותנו מהם חלונות חכמים? מה הם למעשה חלונות מבודדים? כיצד ניתן לדעת שהחלון שנרכש הוא אכן מבודד? על כל השאלות הנ"ל אנו נענה מיד, במאמר הבא! מוכנים? יצאנו לדרך.

קרא עוד

איך חלונות חכמים הפכו לאטרקציה הכי חמה בעיר

רבים שואלים אותנו כיצד הפכו, בשנים האחרונות בפרט, החלונות החכמים לאטרקציה בפני עצמה? הרי כביכול מדובר "רק בחלונות". ובכן, כאן הטעות המחשבתית הגדולה ביותר של אותם אנשים, החלונות החכמים הם לא "רק חלונות" הם הרבה מעבר לכך. בואו נברר אודותיהם במאמר הבא.

קרא עוד

חלונות חכמים כחלק מעיצוב פנים


אחד הנושאים החכמים ביותר בתעשיית העיצוב בכלל ועיצוב הבתים בפרט הוא נושא של עיצוב פנים. אז נכון, מדובר על תחום מאוד מבוקש אך עבור רבים מדובר על מותרות בעקבות מחירו הגבוה. כאמור, אחד הנושאים בהם מעצבי פנים עוסקים כאשר הם מגיעים על מנת לעצב בית הוא לבדוק האם החלונות אכן מתאימים לאופיו של הבית. מה הכוונה? בואו נבדוק.

קרא עוד

הקשר בין חלונות חכמים לבריאות ילדים

לא תמיד אנחנו מתעמקים בקשר שקיים בין ביתנו, הסביבה בה אנו גרים, מוצרים שאנו רוכשים וכמובן שגם בין החלונות שעוטרים את ביתנו לבין בריאות ילדנו אך למעשה – קיים קשר רב בין כל המצוין לעיל בכלל ובפרט בין חלונות חכמים לבין בריאות ילדנו. מהו הקשר? בואו נצא יחדיו לבדוק.

קרא עוד

חלונות חכמים גם בעלי עיצובים פרקטיים ונהדרים

אנשים רבים שואלים מדוע דווקא לבחור בחלון חכם? שהרי יש כל כך הרבה סוגים.

ובכן, על מנת להצליח באמת להבין אודותיו של החלון החכם, חשוב להבין שהוא מעניק מספר רב של יתרונות...

קרא עוד

עיצוב כניסה - שילוב נכון של חלונות ודלתות בבית

כאשר מדברים על עיצוב כניסה אחד הפרטים החשובים ביותר הם בתחום עיצוב המעטפת. כאשר העיצוב הכללי הוא זה שמשחק פה תפקיד עקרי. עיצוב ומתן תשומת לב לקירות הבית, חיפויי הרצפות והדלתות, מעניק משמעות, הדגשה ושמץ של יוקרה בתחום עיצוב הכניסה גם אם ובמיוחד אם אין לנו כל כוונה לפצוח בשיפוצים שאין להם סוף.

קרא עוד

האם חלונות חכמים באמת ככה

אל תצחק, זו שאלה שבאמת המון אנשים שואלים ובצדק. אנשים אשר מעוניינים לרכוש לביתם החדש חלון או לחילופין להחליף את החלון הקיים בביתם, רוצים לדעת מדוע לבחור סוג מסוים על פי אחר ולכן, אנו נמצאים כאן – להסביר מדוע חלונות חכמים עוקפים את המתחרים השונים (בקלות יתרה יש לומר) וכן, גם על מנת לענות על השאלה שמעסיקה רבים – מדוע חלון חכם נחשב כחכם?
מדוע חלונות חכמים עדיפים?

קרא עוד

3 סיבות מדוע חלונות חכמים יתאימו לך

אנו מודעים לכך, השוק מוצף בכל כך הרבה סגנונות ואפשרויות שלעיתים ממש ניתן להרגיש איך הולכים לאיבוד בעת בחירת חלונות...

קרא עוד

שאלות נפוצות בנוגע לחלונות חכמים

אין ספק שאחד האלמנטים החשובים וכן, גם היפים ביותר שעוטרים את ביתנו אלו הם חלונות הבית.
אם בעבר חלונות שימשו...

קרא עוד

מדוע חלונות חכמים נשמרים לזמן רב יותר

אם נעזוב לרגע את כל הפרטים השונים אשר הפכו בשנים האחרונות את החלונות החכמים למוצר מתבקש בכל בית החושב לטווח הארוך...

קרא עוד

איך יודעים אילו חלונות לבחור לחורף

ברקים ורעמים, גשם, רוחות וכמובן שגם קור – הופכים את החורף להיות חביב הקהל אך לעיתים החורף יכול להיות מעיק ולא מהנה בכלל כאשר שוהים בבית...

קרא עוד

איך למקם את החלונות בחדר השינה בצורה האפקטיבית

אין ספק שאחד הדברים המהנים וכן, גם החשובים ביותר הוא עיצוב הבית. חלק מעיצוב הבית (ויש לציין שמדובר על חלק חשוב ביותר) הוא מיקום של חלונות הבית ואף חשוב מכך...

קרא עוד

האם יש קשר בין חלונות ביתך לבריאותך

אנו לא נוטים להתעסק בכך. למעשה, אנו לא נוטים לחשוב על כך ביומיום כי הרי מדובר על פריט דומם שאמנם יש לו משמעות חשובה על מראה ביתינו אבל בכל הנוגע למחשבה אודות בריאות?

קרא עוד

חלונות והשפעתם על עיצוב דירה

חלונות יש בכל בית ודירה, אך השפעתם על עיצוב הדירה היא חלק משמעותי מכל העיצוב. במיוחד דירות קטנות שבעזרת חלונות גדולים וקירות זכוכית ניתן לתת למקום תחושת גודל הרבה יותר ממה שקיים.

קרא עוד

5 טיפים לרכישת חלונות לביתכם שאתם חייבים לדעת

החלטתם בשעה טובה שהגיע הזמן לשפץ את חלל הבית והפעם שמתם דגש, איך לא, על חלונות דירתכם. אין ספק שחלונות הבית מספקים מספר אלמנטים...

קרא עוד

התאמת חלונות לדירת גן

עיצוב בית נחשב לאחד התהליכים הכיפיים ביותר עבור בעלי הדירה. אין ספק שעיצוב ברמה גבוהה לא רק משרה אווירה נעימה בבית עצמו, אלא גם מאפשר לבעלי הדירה ליהנות מעלייה משמעותית של ערך הדירה.מבולבלים? אל תהיו. בואו אחרינו ונסביר!

 

קרא עוד

מדריך לניקוי יסודי של חלונות ביתך

המשפט: "נעשה את זה השבוע" הוא המשפט הכי נפוץ שתוכלו לחשוב עליו בכל הנוגע לניקוי חלונות שהרי...

קרא עוד

חשיבות החלון במטבח

ממקום צפוף וסגור ללא כל מחשבה עיצובית הנראית לעין, זה ששימש עד לא מזמן לאחסון המזון ולבישול בלבד, הפך היום המטבח למלך הבלתי מעורר של הבית.

קרא עוד

סוגי חלונות יתרונות וחסרונות

למיקום החלונות בבית יש חשיבות גבוהה מבחינה אדריכלית. החלונות מספקים אור ומעניקים לבית תחושת חמימות, מאווררים את הבית ומונעים רטיבות ועובש.

קרא עוד

סוגי הפתיחה השונים של החלונות

חלונות הם חלק חשוב בכל תכנון אדריכלי של בית או דירה. מיקום החלונות משפיע כמות האור הנכנס לדירה בשעות היום.

קרא עוד

חיפוי זכוכית לחלונות מבודדים

התקנת חלונות מבודדים בבית ובמשרד נועדה לבודד את המבנה מפני תנאי מזג האוויר (חום הקיץ וקור החורף). כמו כן...

קרא עוד

חלונות בפן האדריכלי

אחד השלבים הראשונים במהלך הבנייה או שיפוץ הבית הוא בחירת החלונות ורצוי מאד לעשות זאת זמן קצר לאחר שלב השלד.

קרא עוד

מיקום החלונות לפי הפנג שואי

מיקום החלונות בדירה הוא קריטריון חשוב שיש לקחת בחשבון, מחסור בחלונות או מיקום לא נכון שלהם יכול להעניק תחושת מחנק בדירה

קרא עוד

חלונות מבודדים כי על איכות לא מתפשרים

כולנו חווים את הקיץ הישראלי הקשה, רובנו גם נתקלים בתופעה שהמזגן בבית עובד אבל עדיין חם! לרוב הבעיה נובעת מהחלונות בבית ולא מהמזגן.

קרא עוד

החומר ממנו עשוי החלון מה מעניק בידוד מושלם?

היום כבר כולם מודעים ליתרונות של חלונות מבודדים, בידוד תרמי ואקוסטי.

קרא עוד

חלונות מבודדים שומרים על הבריאות

לא רבים יודעים זאת אבל יש קשר בין חלונות מבודדים לבריאות תקינה איך זה יכול להיות? חלונות מבודדים כשמם כן הם, מבודדים גם תרמית וגם אקוסטית איך כל זה קשור לבריאות תקינה?

קרא עוד

הכן ביתך לקיץ

הקיץ בישראל הוא בעל רמות חום קיצוניות במיוחד בחודשים יולי אוגוסט (שיא הקיץ), כאשר לא ניתן להיות בבית ללא קירור, בעיה נוספת היא שמחירי החשמל בארץ הולכים וגדלים מחודש לחודש, ואז אנחנו נמצאים בבעיה, אנחנו לא יכולים לשבת בבית בלי מזגן ואנחנו לא עומדים בחשבונות החשמל הגבוהים.

קרא עוד

החלון כחלק אינטגרלי מעיצוב הדירה

קרה לנו לא פעם שאנו נכנסים לדירה מסוימת ומרגישים תחושת מחנק, למרות שהדירה גדולה ומרווחת, ואז במבט יותר קפדני אנו שמים לב שאין כמעט חלונות בדירה, החלונות מאוד משפעים על נראות הדירה.

קרא עוד

חלונות מבודדים 3 הפרמטרים

אם גם אתם סובלים מרעש בלתי נסבל הבוקע מהרחוב, מחלונות שלא אוטמים את הבית בחורף או לחלופין בקיץ אז אתם צריכים חלונות מבודדים.

קרא עוד

חלונות PVC הבידוד המושלם.

עם תיעוש בחברה המודרנית אנו נתקלים ברעשים א-טבעים אשר גורמים לחרדות נפשיות רבות  במגדרים רחבים בחברה.חלונות מבודדים  הם הפתרון המושלם להפרעות השינה בעידן המודרני.

קרא עוד

חלונות PVC לא רק לעשירון העליון

בעבר חלון מעוצב או חלון מבודד היו נחלתם של מעטים בלבד, בעוד רבים מהאוכלוסייה היו מסתפקים בחלון ריק מתוכן ואף היה ניתן לחשוב שרוב האוכלוסייה אינה מודעת לכך שחלונות משקפים את מבנה אישיותם לעולם.

קרא עוד

חלונות PVC ואיכות הסביבה

המחקרים האחרונים בתחום איכות הסביבה הראו כי חלונות PVC הם בעלי השפעה חיובית ניכרת במידור נזקי הסביבה,

הנגרמים בשל שחיקת הטבע. 

קרא עוד

חלונות UPVC בארצות הברית

חלונות PVC (חומר הנקרא בארה"ב בשם ויניל) נמצאים בייצור יותר זמן ממה שהיינו חושבים. החלונות הראשונים יוצרו בגרמניה ב- 1954, בזמן שבו ויניל החל להופיע בחזית יישומי בנייה, בשל מחסור בעץ לאחר המלחמה ומחירו הגבוה של אלומיניום. זה הוביל לגידול עולמי מדהים. לפי מוסד הויניל (www.vinylbydesign.com),

קרא עוד

חלונות UPVC באירופה

 

הפוטנציאל לחיסכון באנרגיה באירופה באמצעות שימוש בחלונות מודרניים /  מרקוס הרמס, 2006

קרא עוד

חלונות UPVC בעולם

 ב-30 השנים האחרונות חלונות UPVC  היו בשימוש בכל תנאי מזג אוויר, ממדבר אריזונה,

שם עבר בהצלחה 20 שנות ניסוי של עמידה בשמש לוהטת, ועד לסקנדינביה ורוסיה הקרות.

ממלזיה הטרופית והלחה ועד אוסטרליה הסובלת מקרינה חזקה..

קרא עוד