חלונות מבודדים שחוסכים בעלויות שלך!

חלונות SMART חוסכים עד 50% מעלויות החשמל על חימום או קירור הבית!

 
מאמרים
חלונות פולימרים (UPVC)
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות אלומיניום תרמי
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות עץ אלומיניום
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות עץ מלא
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
מאמרים

התאמת וילונות מעוצבים לחלונות הביתכאשר מקדישים זמן ותקציב לעיצוב מושלם של כל מראה החדר, חייבים לעצב באותו הסגנון גם את החלון כדי שהוא ייראה כחלק אינטגרלי ולא שונה משאר האלמנטים של העיצוב. חלונות מעוצבים הם נושא יחסית חדש בתחום הרחב והמעניין של עיצוב פנים ומי שעוסק בתחום זה יודע לתת את הדעת לכך.

אז איך אפשר לתת לחלון לבוא לידי ביטוי במראה העיצובי הסופי? פשוט מאד על ידי וילונות. ישנם כיום סוגים רבים מספור של וילונות - וילונות ונציאניים, בד, גלילה או בעיצוב אישי וכל סוג תורם את התרומה שלו למראה שיתקבל בסופו של דבר באותו החדר.

בנוסף לכך, לכל סוג של וילון יש את אפשרויות הפתיחה והסגירה שלו שהן שונות מאלה של סוג וילונות אחר וגם המראה של הווילון הפתוח חשוב ומהותי כאשר חושבים על העיצוב הכולל בסיום התהליך.

היתרונות  של וילונות ונציאניים:

יותר ויותר אנשים כיום מעדיפים את המראה החמים והנעים של וילונות מסוג זה. כאשר מתקבל מראה של חלונות מעוצבים הרי שהווילון מהווה את התלבושת של החלון שהיא ייחודית ומתאימה בדיוק לחדר כולו. וילונות וניצאנים עשויים מעץ דק או במבוק, מה שנותן להם מראה חמים וטבעי.

יתרה מזאת, ישנם גם וילונות שניתן להשיג אותם עם ציור או קישוט שיש בו כדי להוסיף רבות למראה של הווילון ושל החלון והוא מוסיף בכך אלמנט נוסף למראה המוגמר.

וילונות ונציאניים ניתנים לפתיחה וסגירה בקלות גם על ידי ילדים צעירים. הם יפים ועדינים וגם כאשר הם סגורים הם מאפשרים כניסה של קרני שמש דקות וקטנות אל תוך החדר פנימה, מה שגורם לחדר תאורה טבעית קלה בלבד ולא אור בוהק.

יתרון נוסף הוא במראה הקליל והפשוט שלהם. כאשר מדובר על וילון פשוט ללא עיטורים או עיצובים מיוחדים - יש לווילון בעצמו קו אסתטי נעים ונקי שמאפשר להעביר את הטון העיצובי לחפצים האחרים בחדר מבלי למשוך תשומת לב ממי שנמצא בחדר.

איך לבחור חלונות מעוצבים?

כיום ישנן אפשרויות רבות לעיצוב חלונות בדרכים שונות. ישנם חלונות העשויות מסוגים שונים של זכוכית, ישנם סוגים שונים של משקופים, תריסים ומנגנוני פתיחה וסגירה ויש כמובן את הנושא של וילונות.

כל אלה נותנים אינספור רעיונות לשילובים עיצוביים שיתקבלו יפים במיוחד ואי אפשר יהיה לחשוב שלא הושקעה כאן מחשבה רבה כדי להפוך את החדר כולו, כולל החלונות שבו למקום מיוחד במינו, בעל עיצוב ייחודי שלא ניתן לראות בשום מקום אחר.

חזרה
3 סיבות מדוע חלונות חכמים יתאימו לך 3 סיבות מדוע חלונות חכמים יתאימו לך
אנו מודעים לכך, השוק מוצף בכל כך הרבה סגנונות ואפשרויות שלעיתים ממש ניתן להרגיש איך הולכים לאיבוד בעת בחירת חלונות... המשך קריאה
שאלות נפוצות בנוגע לחלונות חכמים שאלות נפוצות בנוגע לחלונות חכמים
אין ספק שאחד האלמנטים החשובים וכן, גם היפים ביותר שעוטרים את ביתנו אלו הם חלונות הבית. אם בעבר חלונות שימשו... המשך קריאה
מדוע חלונות חכמים נשמרים לזמן רב יותר מדוע חלונות חכמים נשמרים לזמן רב יותר
אם נעזוב לרגע את כל הפרטים השונים אשר הפכו בשנים האחרונות את החלונות החכמים למוצר מתבקש בכל בית החושב לטווח הארוך... המשך קריאה
איך יודעים אילו חלונות לבחור לחורף איך יודעים אילו חלונות לבחור לחורף
ברקים ורעמים, גשם, רוחות וכמובן שגם קור – הופכים את החורף להיות חביב הקהל אך לעיתים החורף יכול להיות מעיק ולא מהנה בכלל כאשר שוהים בבית... המשך קריאה
איך למקם את החלונות בחדר השינה בצורה האפקטיבית איך למקם את החלונות בחדר השינה בצורה האפקטיבית
אין ספק שאחד הדברים המהנים וכן, גם החשובים ביותר הוא עיצוב הבית. חלק מעיצוב הבית (ויש לציין שמדובר על חלק חשוב ביותר) הוא מיקום של חלונות הבית ואף חשוב מכך... המשך קריאה
האם יש קשר בין חלונות ביתך לבריאותך האם יש קשר בין חלונות ביתך לבריאותך
אנו לא נוטים להתעסק בכך. למעשה, אנו לא נוטים לחשוב על כך ביומיום כי הרי מדובר על פריט דומם שאמנם יש לו משמעות חשובה על מראה ביתינו אבל בכל הנוגע למחשבה אודות בריאות? המשך קריאה
שאלות ותשובות
ש
באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת?
באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת? באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת? באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת? באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת?
לקוחות ממליצים