חלונות מבודדים שחוסכים בעלויות שלך!

חלונות SMART חוסכים עד 50% מעלויות החשמל על חימום או קירור הבית!

 
מאמרים
חלונות פולימרים (UPVC)
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות אלומיניום תרמי
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות עץ אלומיניום
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות עץ מלא
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
מאמרים

חלונות PVC ואיכות הסביבהיותר ממחצית כלל החלונות המותקנים בבתי מגורים הינם חלונות PVC  וזאת בעקבות תחום האקולוגיה הצובר תאוצה ומקום נכבד בחיי היום יום. לא רק שדור ההמשך מבין את משמעות המילה "מחזור " הוא גם לוקח אחריות ניכרת בהטמעת המילה "איכות הסביבה" בלקסיקון השגרתי שלו.

המחקרים אחרונים בתחום איכות הסביבה הראו כי חלונותPVC הם בעלי השפעה חיובית  ניכרת על מידור נזקי הסביבה, הנגרמים בשל השימוש "בכלים חיצונים" שנבנו  לנוחיות האדם.

 

בעבר כאשר מרבית חלונות הבית היו עשוים ממתכת  הם יצרו  כשני שליש יותר אנרגיה לעומת חלונות PVC המיוצרים היום המפחיתים את השימוש באנרגיה וצריכתה. דבר המוכיח ירידה של שיעור ב 58%, בפליטת הפחמן הדו חמצני , ובכך מקטין  את הנזק הנגרם לכלל ולפרט.

 

מוצרים מסוג תקני חלון PVC  יכולים להיות ממוחזרים לטובת איכות הסביבה והחיסכון האקולוגי בשל העובדה  שהם ניתנים למחזור במאה אחוז,אינם פולטים רעלים לסביבה וכן לא תמצנה נוכחות של צבעים רעילים.

 חלונות PVC כל כך יעילים וטובים לא רק שאתה חוסך כסף על חשבונות האנרגיה שלך אתה גם  מפחית את פליטות הפחמן שלך באותו הזמן
 

כמו כן, כל סוגי הטרמיטים ומזיקים רגישים מאוד לחומרי    PVCולכן לא ימצאו בקרבת מקום.

דבר אשר מדגיש את חשיבותם ובריאותם של חלונות אלה ומומלצים לכל משפחה ובמיוחד לילדים.

 

 השימוש בחומר PVC  הוא  המומלץ ביותר לכלל חלונות הבית  כיוון שהוא לא נרקב ולא צריך צביעה מחדש מה שאומר תחזוקה מועטת מאוד על בסיס שבועי, כל שנדרש הוא ניגוב מהיר עם מטלית לחה.

חלונות אלה יכולים לעמוד בכל תנאי מזג האוויר, תנאי שרב עז, שלג, רוח וקרח. PVC הינו חומר חזק ואיכותי דבר ההופך את חלונות ודלתות ביתכם ליותר עמידים, ובפועל מהווה לא רק שמירה על בריאותכם אלא גם שמירה על נכס הבית.

אם מדברים על חלונות חכמים לאיכות הסביבה, רצוי גם את הבית שיהיה בנוי משיטת הבנייה הירוקה, שיטת שהוכחה כאפקטיבית ובריאה. לפרטים נוספים בקרו את חברת אינטרקליק בונים ירוק.

 

הסוד ליעילות אנרגיה הוא שחלונות  PVC הינם חלונות תרמיים, כלומר, אין כניסה או יציאה של אוויר חם או קר דרכם, דבר המעניק לבית ערך מוסף ולאנשים את ההזדמנות לחיות בבית "ירוק".

 

סביבה מרובת רעש משפיעה על מכלול דפוסי החיים כגון: שינה פחות איכותית, פגיעה ביכולת הריכוז, כאבי ראש וכדומה, דבר הפוגע בתפקוד היומי והופך אותו ללקוי. לכן הפחתת רעש חשובה לא פחות מהפחתת אובדן אנרגיה וזהו היתרון הנוסף המוצע בחלונות PVC.

חוסר הריכוז הנובע מרעשים חיצוניים משפיע יותר על אנשים בעלי משרדים בייתים. הם מוטרדים מתנועת המכוניות, חיות מחמד וממגוון רעשים חיצוניים והפתרון הטוב ביותר עבורם הוא התקנת חלונות PVC המצמצמים את הרעש החיצוני בשיעור של עד 75%. דבר המקנה להם  את האפשרות להמשיך בעבודתם בסביבה הביתית תוך שמירת השקט והשלווה.

 היתרונות הם אינסופיים עם PVC חלונות. הם משפרים את איכות החיים בצורה משמעותית ולכן  מהווים את הבחירה המושלמת עבור כל בית.

חזרה
3 סיבות מדוע חלונות חכמים יתאימו לך 3 סיבות מדוע חלונות חכמים יתאימו לך
אנו מודעים לכך, השוק מוצף בכל כך הרבה סגנונות ואפשרויות שלעיתים ממש ניתן להרגיש איך הולכים לאיבוד בעת בחירת חלונות... המשך קריאה
שאלות נפוצות בנוגע לחלונות חכמים שאלות נפוצות בנוגע לחלונות חכמים
אין ספק שאחד האלמנטים החשובים וכן, גם היפים ביותר שעוטרים את ביתנו אלו הם חלונות הבית. אם בעבר חלונות שימשו... המשך קריאה
מדוע חלונות חכמים נשמרים לזמן רב יותר מדוע חלונות חכמים נשמרים לזמן רב יותר
אם נעזוב לרגע את כל הפרטים השונים אשר הפכו בשנים האחרונות את החלונות החכמים למוצר מתבקש בכל בית החושב לטווח הארוך... המשך קריאה
איך יודעים אילו חלונות לבחור לחורף איך יודעים אילו חלונות לבחור לחורף
ברקים ורעמים, גשם, רוחות וכמובן שגם קור – הופכים את החורף להיות חביב הקהל אך לעיתים החורף יכול להיות מעיק ולא מהנה בכלל כאשר שוהים בבית... המשך קריאה
איך למקם את החלונות בחדר השינה בצורה האפקטיבית איך למקם את החלונות בחדר השינה בצורה האפקטיבית
אין ספק שאחד הדברים המהנים וכן, גם החשובים ביותר הוא עיצוב הבית. חלק מעיצוב הבית (ויש לציין שמדובר על חלק חשוב ביותר) הוא מיקום של חלונות הבית ואף חשוב מכך... המשך קריאה
האם יש קשר בין חלונות ביתך לבריאותך האם יש קשר בין חלונות ביתך לבריאותך
אנו לא נוטים להתעסק בכך. למעשה, אנו לא נוטים לחשוב על כך ביומיום כי הרי מדובר על פריט דומם שאמנם יש לו משמעות חשובה על מראה ביתינו אבל בכל הנוגע למחשבה אודות בריאות? המשך קריאה
שאלות ותשובות
ש
באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת?
באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת? באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת? באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת? באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת?
לקוחות ממליצים