חלונות מבודדים שחוסכים בעלויות שלך!

חלונות SMART חוסכים עד 50% מעלויות החשמל על חימום או קירור הבית!

 
מאמרים
חלונות פולימרים (UPVC)
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות אלומיניום תרמי
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות עץ אלומיניום
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות עץ מלא
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
מאמרים

מדוע חלונות חכמים הם מוצר הכרחי בכל ביתאם גם אתם מחפשים לשדרג את ביתכם, אתם מתרשמים מסוגי חלונות שונים שיש לחברים, בני משפחה או אפילו מידע שאתם קוראים ברשת האינטרנט, חשוב שתדע אודות האפשרות של חלונות חכמים – חלונות המאפשרים לכם ליהנות ממספר רב של יתרונות שלא רק קשורים לסגנון העיצובי המרשים של החלונות הללו. שנתחיל? קדימה.
בכל הנוגע לנושא של החלונות החכמים והשפעתם העיצובית, בקישור הבא: חלונות והשפעתם על עיצוב הדירה.

מהם היתרונות של החלונות החכמים?

אז אם גם אתם נמנים בין אלו המחפשים את היתרונות של המוצר הנהדר, הרי שהגעתם אל המאמר הנכון. בואו נבחן יחיד אילו יתרונות קיימים.

יתרון מספר 1 של החלונות החכמים: היתרון מספר אחד אותו אנו רוצים להזכיר בפניכם הוא היתרון הבריאותי העצום המתחלק לשני דברים. היתרון הבריאותי הראשון הינו בזכות הזכוכית המיוחדת שמכילים החלונות הללו, זכוכית זו הינה בעלת "מסנן קרינה" כך, שגם כאשר קרני השמש חודרים אל הבית, עדיין השמש תהיינה פחות מסוכנת מאשר במצבים דומים עם חלונות אחרים.

כמובן שאם הבית נבנה בשיטה הירוקה המפורסמת, לקרני השמש יהיה הרבה יותר קשה לחדור מבעד לחלונות שכן שיטת בנייה זו הוכיחה את עצמה כיעילה למקרים אלה פי כמה וכמה מהשיטה המסורתית. קרא על אינטרקליק המומחים בשיטת הבנייה הירוקה.
היתרון הבריאותי השני בא לידי ביטוי בכך שבזכות שחלונות אלו מסוגלים לשמר את הטמפרטורה בבית בו הוא נמצאים – יורד הצורך בשימוש מוגבר במזגן – דבר שאיננו בריא כלל וכלל ובייחוד כאשר מדובר על בית עם ילדים. לקריאה נוספת על כך, ניתן להיכנס לקישור הבא: האם יש קשר בין חלונות ביתך לבריאותך?.

יתרון מספר 2 של החלונות החכמים: היתרון השני שאנו רוצים להציג בפניכם קשור לעובדה שמדובר על חלונות חסכוניים, מבחינה כלכלית וזה ללא שום קשר לכך שהם מאפשרים לצורך בפחות חשמל (כפי שציינו בפסקה הקודמת). מדובר על חלונות שמחזיקים שנים על גבי שנים, התחזוקה שלהם קלה והם נחשבים כאמינים מאוד כך, שניתן לחסוך כסף רב בעלויות של החלפת חלונות אחת לכמה שנים טובות.

יתרון מספר 3 של החלונות החכמים: היתרון השלישי והאחרון קשור לעובדה שמדובר על חלונות ידידותיים לסביבה, מה הכוונה? ובכן, חלונות אלו עשויים מחומרים שמתקלים כך שניתן להיות רגועים שהסביבה איננה נפגמת הן בבניית החלונות עצמם והן הרי שמחליפים אותם.
זכרו – כפי שאתם בודקים היטב כל מוצר או מקום שאתם רוצים להשכיר (למשל: במידה והינך מעוניין להשכיר גן אירועים כמו אקו לאירוע החתונה שלכם) כך חשוב לבדוק היטב מהי החברה שממנה רוכשים את החלונות החכמים והאם היא אמינה.

מחפשים מידע נוסף ומעניין? הקליקו על הקישור הבא: חלונות חכמים גם למשרדים.

חזרה
3 סיבות מדוע חלונות חכמים יתאימו לך 3 סיבות מדוע חלונות חכמים יתאימו לך
אנו מודעים לכך, השוק מוצף בכל כך הרבה סגנונות ואפשרויות שלעיתים ממש ניתן להרגיש איך הולכים לאיבוד בעת בחירת חלונות... המשך קריאה
שאלות נפוצות בנוגע לחלונות חכמים שאלות נפוצות בנוגע לחלונות חכמים
אין ספק שאחד האלמנטים החשובים וכן, גם היפים ביותר שעוטרים את ביתנו אלו הם חלונות הבית. אם בעבר חלונות שימשו... המשך קריאה
מדוע חלונות חכמים נשמרים לזמן רב יותר מדוע חלונות חכמים נשמרים לזמן רב יותר
אם נעזוב לרגע את כל הפרטים השונים אשר הפכו בשנים האחרונות את החלונות החכמים למוצר מתבקש בכל בית החושב לטווח הארוך... המשך קריאה
איך יודעים אילו חלונות לבחור לחורף איך יודעים אילו חלונות לבחור לחורף
ברקים ורעמים, גשם, רוחות וכמובן שגם קור – הופכים את החורף להיות חביב הקהל אך לעיתים החורף יכול להיות מעיק ולא מהנה בכלל כאשר שוהים בבית... המשך קריאה
איך למקם את החלונות בחדר השינה בצורה האפקטיבית איך למקם את החלונות בחדר השינה בצורה האפקטיבית
אין ספק שאחד הדברים המהנים וכן, גם החשובים ביותר הוא עיצוב הבית. חלק מעיצוב הבית (ויש לציין שמדובר על חלק חשוב ביותר) הוא מיקום של חלונות הבית ואף חשוב מכך... המשך קריאה
האם יש קשר בין חלונות ביתך לבריאותך האם יש קשר בין חלונות ביתך לבריאותך
אנו לא נוטים להתעסק בכך. למעשה, אנו לא נוטים לחשוב על כך ביומיום כי הרי מדובר על פריט דומם שאמנם יש לו משמעות חשובה על מראה ביתינו אבל בכל הנוגע למחשבה אודות בריאות? המשך קריאה
שאלות ותשובות
ש
באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת?
באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת? באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת? באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת? באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת?
לקוחות ממליצים