חלונות מבודדים שחוסכים בעלויות שלך!

חלונות SMART חוסכים עד 50% מעלויות החשמל על חימום או קירור הבית!

 
מאמרים
חלונות פולימרים (UPVC)
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות אלומיניום תרמי
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות עץ אלומיניום
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות עץ מלא
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
מאמרים

מדוע חלונות חכמים נשמרים לזמן רב יותראם נעזוב לרגע את כל הפרטים השונים אשר הפכו בשנים האחרונות את החלונות החכמים למוצר מתבקש בכל בית החושב לטווח הארוך (הן מבחינה בריאותית והן מבחינה עיצובית) הרי שחלונות שהינם חכמים מצליחים להישמר לזמן רב יותר. בדיוק בנושא הנ"ל נעסוק במאמר הבא.

 

מהם הגורמים שמשמרים את החלונות לאורך זמן?

 

הסיבה לכך שחלון חכם בניגוד לחלונות אחרים מצליח לספק לבעלי הדירה את כל אשר הם חפצים – שקט ובידוד מושלם. המבנה של החלונות הללו מצליח לאפשר אטימה מוחלטת כמעט מרעשי הרחוב (עד כ35 דציבלים) לצד בידוד נהדר בכל הנוגע לחום וקור. לדוגמא: אם בחורף פותחים מיזוג ולאחר מכן מכבים אותו, החום נשמר זמן רב וכמובן שהדבר דומה כאשר מדובר על פעולת קירור.

 

מעבר לכך, כולנו יודעים שלשמור על ניקיון החלונות זו אינה פעולה פשוטה. אנו מבטיחים לעצמנו שמחר נעשה זאת, כשתגיע תקופת החגים בוודאי נעמול קשה על מנת לנקות גם "בין החריצים" אך למעשה זה כמעט לא קורה. דווקא בחלונות הללו הגישה לניקיון החלון הרבה יותר קלילה ופשוטה.
המסילות רחבות יותר, ניתן למנוע הצטברות אבק בקלות ולכן "המסילות אינן נתקעות" בעת פתיחת החלון כמו במקרים רבים. מעבר לכך – העיצובים העכשוויים של סוג החלונות הנ"ל מאפשרים התאמה מושלמת בכל הנוגע לעיצובים עתידיים ואפשריים שייעשו בבית.

טיפ נוסף מאיתנו אליכם הוא שאם אתם מתעניינים בשימור חלונות הבית לתקופה ארוכה, חשוב שתדעו שבמידה ומדובר בדירה חדשה ואתם רוצים למנוע נזקים ובעיות שיכולים להתגלות רק לאחר שנים מספר לאחר שהיה בידכם למנוע זאת בהתחלה לו הייתם מזמינים חברה מומחית לבדק בית שהיו מגלים ליקויים במבנה ומבצעים בדק בית יסודי.

 

כולנו מודעים לכך שלחלונות יש "זמן חיים" משלהם. המסגרות מתחילות להתפורר, החלון איננו אוטם מספיק את הבית אך דווקא חלונות חכמים מצליחים להאריך חיים בשל הבנייה הנכונה שלהם, בשל העובדה שמדובר על חומרים איכותיים שהופכים אותם לחלונות ברמה אחרת והרבה יותר גבוהה מרוב האפשרויות בתחום הנ"ל שקיימות הן בשוק הישראלי ובכלל בשוק העולמי.

 

מה כדאי לקחת מכאן?

 

חשוב מאוד לזכור שהמסגרת נחשבת כ-50% לפחות מהחלון ולכן ככול שהמסגרת תהיה ברמת איכות גבוהה יותר, כך החלון יישמר לזמן רב יותר. חשוב לדאוג לניקיון החלון כיוון שכך ניתן לוודא שמאריכים את חייו. מעבר לכך, חשוב להבין שגימורים לא נכונים של החלון אכן ישפיעו, בסופו של דבר, על החלון עצמו ועל השאלה – האם עוד מספר שנים תצטרכו להחליף את המוצר או לא?
מעבר לכך, ככלל – חשוב לזכור שעדיף לשלם מעט יותר על חלונות וליהנות מהם לעשרות שנים מאשר לחסוך בכסף ולבסוף לקבל חלון ברמה פחותה ולא מספקת. קרא כאן על חלונות השומרים על בריאותכם.

 

חזרה
3 סיבות מדוע חלונות חכמים יתאימו לך 3 סיבות מדוע חלונות חכמים יתאימו לך
אנו מודעים לכך, השוק מוצף בכל כך הרבה סגנונות ואפשרויות שלעיתים ממש ניתן להרגיש איך הולכים לאיבוד בעת בחירת חלונות... המשך קריאה
שאלות נפוצות בנוגע לחלונות חכמים שאלות נפוצות בנוגע לחלונות חכמים
אין ספק שאחד האלמנטים החשובים וכן, גם היפים ביותר שעוטרים את ביתנו אלו הם חלונות הבית. אם בעבר חלונות שימשו... המשך קריאה
מדוע חלונות חכמים נשמרים לזמן רב יותר מדוע חלונות חכמים נשמרים לזמן רב יותר
אם נעזוב לרגע את כל הפרטים השונים אשר הפכו בשנים האחרונות את החלונות החכמים למוצר מתבקש בכל בית החושב לטווח הארוך... המשך קריאה
איך יודעים אילו חלונות לבחור לחורף איך יודעים אילו חלונות לבחור לחורף
ברקים ורעמים, גשם, רוחות וכמובן שגם קור – הופכים את החורף להיות חביב הקהל אך לעיתים החורף יכול להיות מעיק ולא מהנה בכלל כאשר שוהים בבית... המשך קריאה
איך למקם את החלונות בחדר השינה בצורה האפקטיבית איך למקם את החלונות בחדר השינה בצורה האפקטיבית
אין ספק שאחד הדברים המהנים וכן, גם החשובים ביותר הוא עיצוב הבית. חלק מעיצוב הבית (ויש לציין שמדובר על חלק חשוב ביותר) הוא מיקום של חלונות הבית ואף חשוב מכך... המשך קריאה
האם יש קשר בין חלונות ביתך לבריאותך האם יש קשר בין חלונות ביתך לבריאותך
אנו לא נוטים להתעסק בכך. למעשה, אנו לא נוטים לחשוב על כך ביומיום כי הרי מדובר על פריט דומם שאמנם יש לו משמעות חשובה על מראה ביתינו אבל בכל הנוגע למחשבה אודות בריאות? המשך קריאה
שאלות ותשובות
ש
באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת?
באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת? באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת? באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת? באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת?
לקוחות ממליצים