חלונות מבודדים שחוסכים בעלויות שלך!

חלונות SMART חוסכים עד 50% מעלויות החשמל על חימום או קירור הבית!

 
מאמרים
חלונות פולימרים (UPVC)
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות אלומיניום תרמי
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות עץ אלומיניום
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות עץ מלא
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
מאמרים

מיקום החלונות לפי הפנג שואימיקום החלונות בדירה הוא קריטריון חשוב שיש לקחת בחשבון, מחסור בחלונות או מיקום לא נכון שלהם יכול להעניק תחושת מחנק בדירה.

בעזרת הפנג שואי ניתן לתכנן את הדירה בצורה אדריכלית נכונה ולקבוע את האנרגיות בדירה, מבחינת פרנסה, זוגיות ופוריות. תאוריית הפנג שואי יכולה לעזור לכם לתכנן את מיקום החדרים וחלונות בדירה. התאוריה מתבססת על אנרגיות: אנרגיה פאסיבית (יין) ואנרגיה אקטיבית (יאנג). על פי הפנג שואי לכל דירה יש 24 כיוונים על פי מפת הצ'י כל שינוי של 15 מעלות משנה את האנרגיה המופנית לאותו חדר, בחדרי השינה וחדרי המקלחת צריכה להיות זרימה של אנרגיה פאסיבית. ואילו לחללי האירוח כגון הסלון ומטבח צריכה להיות אנרגיה אקטיבית כמו כן גם לחדרי עבודה או חדרי משחקים האנרגיה השולטת צריכה להיות אקטיבית.

אנחנו הרי רוצים אנרגיה טובה בבית בדיוק כמו זאת שהייתה לנו שהיינו חברים והוא הציע לך נישואין בעזרת טבעת אירוסין מקסימה ביופיה.

 

מיקום חלונות נכון יכול להכניס אור טבעי לדירה במשך כל שעות היום. אור השמש מעניק אנרגיה חיובית בבית. לשליטה על כמות החום שנכנסת לבית בקיץ יש להתקין חלונות מבודדים גורמים לבידוד תרמי, ומונע את קרינת השמש. כמו כן משחק נכון תריסים או וילונות יכול למנוע משמש לסנוור אותנו בשעות שבהן השמש ממוקמת מול החלון.

 

מה הם כיוונים שבהם כמות האור גדולה יותר ואילו כיוונים פחות?

 

צפון- חלונות בחלקה הצפוני של הדירה מספקים אור למספר שעות מועט, לכן חדר הממוקם בכיוון זה יהיה חשוך וקר, המחסור בשמש יכול לגרום לעובש וטחב, במיוחד אם מדובר בחדרי מקלחת. אבל ניתן לנצל את הכיוון הנ"ל למיקום חדר השינה שרוב השימוש בו נעשה בשעות הערב המאוחרות. בחודשי החורף החדר יהיה קר יותר משאר החדרים אך זה הופך להיות יתרון בחודשי הקיץ. כל מנת לאזן את הקור בחודשי החורף עדיף להשתמש בחלונות מבודדים.

דרום- בניגוד לכיוון צפון, החלק הדרומי בדיה יקבל כמויות גדול של שמש לאורך רוב שעות היום, בקיץ חלונות מבודדים יעזרו לכם להתמודד מול החום שמגיע מכיוון זה, ואילו בחורף ובימים סגריריים תקבלו את מלא האור והשמש מה שתמיד משרה אוירה יותר חיובית ושמחה בבית. חדרים הממוקמים בכיוון דרום צריכים להיות הסלון וחדרי הילדים.

מערב- צד זה מקבל את כל השמש והקרינה בשעות אחר הצהריים לכן כדאי לנצל זאת לחדרי אמבטיה, וכביסה כי השמש החזקה יכולה עזור לייבוש הלחות בחדרים אלו ולמנוע רטיבות, עובש וריחות לא נעימים כתוצאה מכך. לעומת זאת בשעות הערב יש רוח נעימה מכיוון מערב.

מזרח- השמש זורחת מכיוון מזרח לכן בצד זה יהיה הרבה אור בשעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הצהריים, אם אתם אוהבים לישון עד מאוחר, כדאי לא למקם את חדר השינה שלכם בכיוון זה, לעומת זאת חדרי ילדים מומלץ למקם בכיוון זה, אך חשוב להתקין בחדר הפונה לכיוון זה חלונות מבודדים המונעים קרינה במיוחד שבעות הבוקר והצהריים שהקרינה היא בשיאה בד בבד אם מדובר בחדרי ילדים.

כאמור חשוב למקם את החלונות במיקום בחדר כך שקרני השמש יאירו על מסך המחשב שבחדר, במידה ואתם אוהבים לגלוש ולשוטט בהרבה זה הפתרון בשבילכם.

כאמור חשוב למקם את החלונות במיקום בחדר כך שקרני השמש יאירו על מסך המחשב שבחדר, במידה ואתם אוהבים לגלוש ולשוטט בהרבה אתרי הכרויות לנשים ולסביות זה הפתרון בשבילכם.

 

חזרה
3 סיבות מדוע חלונות חכמים יתאימו לך 3 סיבות מדוע חלונות חכמים יתאימו לך
אנו מודעים לכך, השוק מוצף בכל כך הרבה סגנונות ואפשרויות שלעיתים ממש ניתן להרגיש איך הולכים לאיבוד בעת בחירת חלונות... המשך קריאה
שאלות נפוצות בנוגע לחלונות חכמים שאלות נפוצות בנוגע לחלונות חכמים
אין ספק שאחד האלמנטים החשובים וכן, גם היפים ביותר שעוטרים את ביתנו אלו הם חלונות הבית. אם בעבר חלונות שימשו... המשך קריאה
מדוע חלונות חכמים נשמרים לזמן רב יותר מדוע חלונות חכמים נשמרים לזמן רב יותר
אם נעזוב לרגע את כל הפרטים השונים אשר הפכו בשנים האחרונות את החלונות החכמים למוצר מתבקש בכל בית החושב לטווח הארוך... המשך קריאה
איך יודעים אילו חלונות לבחור לחורף איך יודעים אילו חלונות לבחור לחורף
ברקים ורעמים, גשם, רוחות וכמובן שגם קור – הופכים את החורף להיות חביב הקהל אך לעיתים החורף יכול להיות מעיק ולא מהנה בכלל כאשר שוהים בבית... המשך קריאה
איך למקם את החלונות בחדר השינה בצורה האפקטיבית איך למקם את החלונות בחדר השינה בצורה האפקטיבית
אין ספק שאחד הדברים המהנים וכן, גם החשובים ביותר הוא עיצוב הבית. חלק מעיצוב הבית (ויש לציין שמדובר על חלק חשוב ביותר) הוא מיקום של חלונות הבית ואף חשוב מכך... המשך קריאה
האם יש קשר בין חלונות ביתך לבריאותך האם יש קשר בין חלונות ביתך לבריאותך
אנו לא נוטים להתעסק בכך. למעשה, אנו לא נוטים לחשוב על כך ביומיום כי הרי מדובר על פריט דומם שאמנם יש לו משמעות חשובה על מראה ביתינו אבל בכל הנוגע למחשבה אודות בריאות? המשך קריאה
שאלות ותשובות
ש
באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת?
באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת? באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת? באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת? באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת?
לקוחות ממליצים