חלונות מבודדים שחוסכים בעלויות שלך!

חלונות SMART חוסכים עד 50% מעלויות החשמל על חימום או קירור הבית!

 
מוצרים - ישן
חלונות פולימרים (UPVC)
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות אלומיניום תרמי
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות עץ אלומיניום
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
חלונות עץ מלא
עמידה לעשרות שנים בפני תנאי האקלים הקיצוניים בישראל
פרטים נוספים
מוצרים - ישן

ממה מורכבים חלונות SMART?

 
 
פרופיל - הפרופילים (המסגרות) מהם מורכבים חלונות SMART  עשויים מתרכובת של U PVC עם פלדה מגולוונת. U PVC   הינו פולימר עם מייצב טבעי קלציום-צינק, המקנה קשיחות מרבית לפרופיל ומקדם אקסטרה UV המגן בפני קרינת שמש. שניהם נותנים לפרופילים של חלונות SMART  את היכולת להתמודד עם קרינה, שינויי מזג אויר, חום, קור, קורוזיה, בעיות אידוי ועיבוי וכן יכולת לשאתמשקלים מרובים של זכוכית בידודית.
 
                               
 
 
זכוכית - בחלונות SMART מורכבת זכוכית בידודית אנטי UV , אשר מבודדת את החלון מחום\קור, רעש וקרינת שמש. הזכוכית מורכבת משני זכוכיות בעובי שונה, מ-4 ועד 8 מ"מ כל אחת, כאשר ביניהם מרווח של 16-24 מ"מ אשר ממולא באוויר דחוס או בגז ארגון וסגור הרמטית. שילוב זה מאפשר לזכוכית לעמוד  באקלים הקשים של ישראל. תהליך הבידוד מתרחש באופן הבא: זכוכית חיצונית סופגת את כל החום\קור ואת קרינת השמש המזיקה, האוויר בין הזכוכיות מבודד את הזכוכית החיצונית מהפנימית (גם מרעש מזיק עד 90dcb ) והזכוכית הפנימית סופגת את הטמפרטורה הרצויה של פנים הבית.
 
                               
 
 
פרזול – זהו מונח מקצועי המתייחס לכלל הצירים, הברגים והידיות שמורכבים בחלונות. פרזול המורכב בחלונות SMART הינו פרזול המיוצר מפלדת אל-חלד קשיחה במיוחד, העומדת בעשרות אלפי פתיחות וסגירות, גורם המוסיף לאורך חיים  של החלונות. הפרזול שלנו מותאם לסוגי פתיחות שונות ומגוונות, שיאפשרו ללקוחותינו נוחות בפתיחה תוך שמירה על בטיחות. חברת SMART משתמשת אך ורק בפרזול שעבר תקן גרמני מחמיר ונבדק במכון התקנים הגרמני והישראלי. 
 
התקנה - התקנה מקצועית במקביל לשימוש בחומרים תקניים (ירוקים) ומבודדים הינה הגורם האחרון שישלים את מערכת ה-SMART  שלכם. עובדי החברה עוברים הכשרות מיוחדות על מנת להרכיב את החלון בביתכם בצורה תקינה ובטוחה, תוך שימוש בחומרים הטובים שקיימים בשוק.
 
 
 
סוגי מוצרים
 
 
פי.וי.סי לבן
 
הגרנולות מהן מיוצר פרופיל U PVC הן לבנות מטבען, ולכן צבעו הבסיסי של פרופיל SMART הינו לבן. לצבע לבן מספר יתרונות בולטים:
עיצוב - אין ספק שצבע לבן תמיד באופנה. הן בעיצוב המודרני, הנקי והמינימליסטי, והן בעיצוב השמרני הקלאסי אשר דוגל בפשטות ונטרליות. הצבע הלבן מייצג ניקיון והתחדשות, אך מעבר לגישה זו שבה החלל הינו נקי, הלבן תמיד יכול להשתלב עם שאר הצבעים. כמו כן, מכיוון שהלבן הוא צבע רפלקטיבי שמחזיר אור, אפשר למקסם את השפעת התאורה הטבעית והמלאכותית וליצור תחושה מרווחת ומוארת בחלל.
תחזוקה - לעומת האלומיניום, אשר צבוע בלבן, פרופיל U PVC לבן גם מבפנים. לכן, במידה ופרופיל U PVC נשרט, זה לא יהיה בולט מאחר ומתחת לשכבה החיצונית תראו צבע לבן. יתרה מכך, תיקון השריטות הינו קל ונח, ומתבצע באמצעות חומר מילוי פשוט ושיוף קל. לעומת זאת, כאשר שורטים אלומיניום מתחת נראה פס כסוף, אשר עם הזמן יהפוך לשחור או חום (אם לא צובעים אותו מחדש).
עמידות - בפרופיל ישנו מקדם UV אשר שומר את הפרופיל לבן לאורך שנים.
אחריות – 5 שנים.
 
 
 
אלומיניום-תרמי
 
למי שאוהב את המראה האלומיום החד אבל רוצה לשמור על עקרונות הבידוד והבניה הירוקה, חברת SMART מציעה חלונות מפרופיל אלומיניום-תרמי. הפרופיל מחולק לשני חלקים (חיצוני ופנימי), המחוברים על ידי גשר שעשוי מפולימר U PVC  שמספק פתרון לבידוד תרמי. כמו כן, פרופיל זה מתאים למפתחים גדולים במיוחד בזכות היכולת שלו לשאת משקלים גדולים של זכוכית בידודית. 
אחריות - 5 שנים.
 
מונובלוק פי.וי.סי
 
 
מערכת המורכבת מחלון, רשת ותריס גלילה. הפתרון המושלם לבידוד אולטימטיבי של כל הפתח. המערכת מורכבת ברובה מחומרים מבודדים. כמו כן, כל חלקי המערכת מחוברים בייצור ולא בעת ההתקנה, מה שהופך אותם למקשה אחת ומוסיף לבידוד. 
 
למינציה - פי.וי.סי
 
השימוש בחלונות עץ נפוץ בכל העולם. גם בישראל, עד לפני כעשרים שנה, חלונות עץ לא היו מראה נדיר. אך עקב בעיות בתחזוקה ובעמידות באקלים הקיצוניים של ישראל, השימוש בחלונות עץ ירד משמעותית. לאלו ממכם שאוהבים את המראה הקלאסי של עץ ורוצים לקבל מראה ביתי וחמים, פרופיל U PVC של SMART עם למינציה יהווה תחליף ראוי. הלמינציה זהו חומר אשר מודבק במהלך ייצור הפרופיל, והוא עשוי מסיביי פולימר ופיברגלס. חומרים אלו מאפשרים ללמינציה להיות קשיחה ועמידה לאורך שנים. הלמינציה יוצרת טקסטורת עץ ומוצעת בגוון צבעים.
אחריות – 5 שנים.
 
 
 
 
צבע - פי.וי.סי ואלומיניום תרמי
 
ליצירתיים שבינכם, ביכולתנו לספק את הפרופילים של SMART בכל הצבעים הקיימים במניפת RAL (מקביל לטמבור). הצביעה נעשית בהתזה באמצעות צבע פלסטי מיוחד, בעל מקדמים נגד קרינה. במקרה ותרצו כי צבע הפרופילים מחוץ לבית יהיה שונה מהצבע בפנים, אנו מציעים צביעה דו צדדית או חיפוי אלומיניום חיצוני. 
אחריות – 5 שנים.
 
 
 
 
 
 
 
 
סוגי פתיחות
 
 
פתיחת ציר אנכית
                             
זהו סוג הפתיחה הנפוץ ביותר בעולם, לכן מחירו אטרקטיבי מזה של חלונות הזזה (בשוק הישראלי הדבר הפוך). הוא פשוט ונח לשימוש, מאופיין באיטום מצוין בזכות אופן הסגירה ההרמטי, ולכן בעל יכולות בידוד תרמיות והאקוסטיות גבוהות יותר. בנוסף לכך, חלון הפתיחה יותר נח לניקוי משאר החלונות. 
 
                                                                         
      
 
הזזה - כנף על כנף
 
מנגנון זה מוכר היטב בישראל. מתאים למפתחים רחבים יותר כאשר אין אפשרות או מקום לפתוח חלונות ציר. יחד עם זאת יש לזכור כי חלון זה פחות אטום מחלון ציר ונפתח רק בחצי מגודל הפתח.
פתיחת קיפ
 
חלון קיפ הינו חלון ציר אופקי, אשר השימוש בו מתאים למטרת הוצאת האוויר החם אל מחוץ לבית. מאחר והאוויר החם פחות כבד מאוויר הקר, הוא עולה למעלה ונמצא בחלק העליון של הבית. חלון קיפ עליון מאפשר לאוויר החם לצאת החוצה בצורה נוחה מבלי לפתוח את החלון אופקית  ולתפוס מחלל הבית, או כאשר רוצים לאוורר את הבית בזמן שיורד גשם.  
 
פתיחת דרייקיפ
 
הוא השילוב בין חלון קיפ וחלון פתיחה (אופציה לפתיחת ציר אנכית ואופקית), המאפשר לכם ליהנות מהיתרונות של שניהם בו זמנית. יתרון נוסף הוא שתוכלו לקבל מראה נקי ורחב של החלון מבלי לחלק אותו באמצע על ידי חלוקה של פרופיל (כמו בחלון הזזה).
                    
 
 
וויטרינות
 
 
מערכת הרם והזז
 
הינו מנגנון שמתאים לוויטרינות גדולות במיוחד, במקרים בהם לא מחלקים את הוויטרינה להרבה כנפיים במטרה לקבל מראה זכוכית נקי. במנגנון זה הידית משמשת כמנוף אשר מוציא מערכת גלגלים מתחת לפרופיל התחתון, מה שמאפשר תנוע קלה של כל כנף על המסילה. כנף עם מנגנון הרם הזז יכולה לשאת עד חצי טון זכוכית.                               
 
        
 
          
מערכת משוך והזז 
 
הינו מנגנון הזזה שבו כנף אחת יוצאת ונעה על מסילה חיצונית. היתרון של מערכת זו בכך שהיא נסגרת בצורה הרמטית ולכן היא אטומה לגמרי. כמו כן, הכנף יכולה להימצא גם במצב של קיפ.
 
 
 
 
 
מערכת הרמוניקה (אקורדיון)
 
מערכת זו מתאימה למי שרוצה שהוויטרינה לא תסתיר את המרחב הפתוח. המנגנון בנוי בצורת אקורדיון כך שניתן לקפל את כל הדלתות לצד אחד ולקבל מפתח נקי ונוף שלם.
 
 
 
 
 
 
  • חשוב לציין שהדוגמאות המוצגות הם המוצרים הסטנדרטיים והנפוצים ביותר, אך בנוסף אליהם ביכולת החברה לייצר עוד מגוון מערכות לחלונות ולוויטרינות לפי בקשת הלקוח.
 
3 סיבות מדוע חלונות חכמים יתאימו לך 3 סיבות מדוע חלונות חכמים יתאימו לך
אנו מודעים לכך, השוק מוצף בכל כך הרבה סגנונות ואפשרויות שלעיתים ממש ניתן להרגיש איך הולכים לאיבוד בעת בחירת חלונות... המשך קריאה
שאלות נפוצות בנוגע לחלונות חכמים שאלות נפוצות בנוגע לחלונות חכמים
אין ספק שאחד האלמנטים החשובים וכן, גם היפים ביותר שעוטרים את ביתנו אלו הם חלונות הבית. אם בעבר חלונות שימשו... המשך קריאה
מדוע חלונות חכמים נשמרים לזמן רב יותר מדוע חלונות חכמים נשמרים לזמן רב יותר
אם נעזוב לרגע את כל הפרטים השונים אשר הפכו בשנים האחרונות את החלונות החכמים למוצר מתבקש בכל בית החושב לטווח הארוך... המשך קריאה
איך יודעים אילו חלונות לבחור לחורף איך יודעים אילו חלונות לבחור לחורף
ברקים ורעמים, גשם, רוחות וכמובן שגם קור – הופכים את החורף להיות חביב הקהל אך לעיתים החורף יכול להיות מעיק ולא מהנה בכלל כאשר שוהים בבית... המשך קריאה
איך למקם את החלונות בחדר השינה בצורה האפקטיבית איך למקם את החלונות בחדר השינה בצורה האפקטיבית
אין ספק שאחד הדברים המהנים וכן, גם החשובים ביותר הוא עיצוב הבית. חלק מעיצוב הבית (ויש לציין שמדובר על חלק חשוב ביותר) הוא מיקום של חלונות הבית ואף חשוב מכך... המשך קריאה
האם יש קשר בין חלונות ביתך לבריאותך האם יש קשר בין חלונות ביתך לבריאותך
אנו לא נוטים להתעסק בכך. למעשה, אנו לא נוטים לחשוב על כך ביומיום כי הרי מדובר על פריט דומם שאמנם יש לו משמעות חשובה על מראה ביתינו אבל בכל הנוגע למחשבה אודות בריאות? המשך קריאה
שאלות ותשובות
ש
באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת?
באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת? באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת? באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת? באיזה שלב כדאי לעדכן פרטי כתובת חדשה? מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת?
לקוחות ממליצים